Minimalistische tekstposter met de tekst “Be yourself, everyone else is already taken” in zwart op wit
Het citaat 'Wees jezelf, iedereen is al bezet' is gedrukt in een dunne, zwarte en vloeiende schrijfstijl op een witte achtergrond. De minimalistische compositie geeft een discrete en moderne uitstraling die in de meeste omgevingen past. De poster is een inspirerend element voor bijvoorbeeld een studeerkamer of hal.
Wij drukken onze posters af op een 200 gram halfmat papier van de hoogste kwaliteit van de Franse fabrikant Clairefontaine. Het papier is gecertificeerd met FSC en onze productie is gecertificeerd met Ecolable om een duurzame productie te garanderen.
Fotolijst niet inbegrepen. Lijsten worden apart verkocht.
Standaard levertijd is 3-5 werkdagen. Houd er rekening mee dat de levertijd iets langer kan zijn in het hoogseizoen en tijdens drukke perioden voor de verzendbedrijven.